Контактна інформація та регламент роботи

На цьому наголошував у своєму виступі начальник Управління Держпраці у Закарпатській області Богдан Дорош під час проведення наради з питань запобігання корупції.  За його словами, кожен керівник структурного підрозділу несе особисту відповідальність за дії своїх підлеглих і повинен здійснювати контроль за правомірністю їх діяльності.

Окремо він звернув увагу на використання державними інспекторами всіх наданих законодавством повноважень під час здійснення наглядової діяльності. Водночас очільник Управління Держпраці  охарактеризував коло основних проблем, порушених на недавньому засіданні колегії Державної служби з питань праці, і визначені пріоритети в роботі територіальних підрозділів Держпраці.

Головний спеціаліст з питань протидії корупції Руслан Цимбалош розповів учасникам наради, які діяння вважаються корупційними, назвав види відповідальності, передбаченої за такі дії, охарактеризував типи корупційних ризиків, зупинився на причинах виникнення конфлікту інтересів тощо. Роз’яснюючи положення Закону України «Про запобігання корупції», Руслан Васильович більш детально зупинився на окремих моментах. Зокрема, наголосив, що наявність можливості діяти на власний розсуд створює умови для вчинення корупційних правопорушень, а під час добору осіб на посаду державного службовця одним із вагомих критеріїв  повинна бути така  моральна  риса,  як доброчесність (чесність, моральність, добропорядність). На нараді йшлося і про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення, головною метою запровадження якого було забезпечення проведення перевірок відомостей про осіб, котрі претендують на заняття певних посад в державних органах.

Інформація, яку надали виступаючі, викликала дискусії і жваве обговорення серед учасників наради.