Запобігання проявам корупції

Куди звертатися, якщо у вас виникли питання про декларування?

Кампанія декларування лише почалася, але ми знаємо, що багато хто з вас уже почав заповнювати декларацію. Якщо у вас виникають питання щодо заповнення того чи іншого блоку декларації, то Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) нагадує вам, де можна отримати відповіді на ваші питання.

Детальніше...

1 січня 2022 року розпочався черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Пам’ятка декларанту

Просимо відповідально поставитись до змісту інформації, яку ви зазначаєте у декларації. Зверніть увагу, що більшість інформації, необхідної для заповнення декларації, міститься у відкритих державних реєстрах.

Детальніше...

Відсьогодні набирають чинності форми декларації та Порядок заповнення і подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

01.12.2021 набирають чинності затвердженні Національним агентством з питань запобігання корупції форми декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і Порядок заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Детальніше...

ПАМ’ЯТКА щодо правового статусу, прав та гарантій захисту викривача

Викривач – особа, яка повідомила про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», вчинених іншою особою, якщо така інформація стала їй відома у зв’язку з її діяльністю, проходженням нею служби чи навчання.

Детальніше...

ПАМ’ЯТКА щодо етичної поведінки в Управлінні Держпраці в Закарпатській області

Основним принципом діяльності працівників Управління має бути доброчесність, тобто їхні дії мають бути спрямовані на захист публічних інтересів та відмову від превалювання приватного інтересу під час здійснення наданих повноважень.

Детальніше...

Які оновлення з’явилися у Роз’ясненнях 2021 року?

3 лютого 2021 року НАЗК затвердило та опублікувало оновлені Роз’яснення щодо застосування антикорупційного законодавства (https://bit.ly/3b8bCeR).  У роз’ясненнях наявні оновлення, пов’язані із змінами законодавства (Закони України від 15.12.2020 № 1079-ІХ та від 04.12.2020 № 1074-ІХ). Також НАЗК максимально врахувало інтереси декларантів та додало відповіді на питання, які часто надходили до Агентства за минулий рік. 

Детальніше...

ПАМ’ЯТКА ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ АНТИКОРУПЦІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА В УПРАВЛІННІ ДЕРЖПРАЦІ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Детальніше...

План роботи головного спеціаліста з питань протидії корупції на 2021 рік

Детальніше...

Перелік корупційних правопорушень і передбачена за них відповідальність

Перелік корупційних правопорушень, за вчинення яких передбачено кримінальну відповідальність

Відповідно до примітки до статті 45 Кримінального кодексу України корупційними злочинами, у випадку їх вчинення шляхом зловживання службовим становищем, згідно з цим Кодексом вважаються злочини, передбачені:

Детальніше...

Про початок чергового етапу е-декларування та рекомендації щодо заповнення декларацій говорили на вебінарі в Управлінні Держпраці

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Управління Держпраці у Закарпатській області Юрій Пеца провів з колективом Управління вебінар про вимоги до заповнення декларацій осіб, уповноважених на здійснення функцій держави, та стосовно останніх законодавчих змін, пов’язаних із заповненням е-декларацій.

Детальніше...