Контактна інформація та регламент роботи

27 листопада 2018 року

 

Про залучення організацій профспілок

та роботодавців області до проведення

спільних заходів з пропаганди необхідності

легалізації трудових відносин

 

 

         Заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови обласної ради профспілок Захарця В.Г. «Про залучення організацій профспілок та роботодавців до проведення спільних заходів з пропаганди  необхідності трудових відносин» Громадська рада при Управлінні Держпраці у Закарпатській області ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію заступника голови Обласної ради профспілок Захарця В.Г. взяти до відома.
  2. Членам Громадської ради при Управлінні Держпраці у Закарпатській області проводити активну роз’яснювальну роботу серед роботодавців, профспілкового активу області, найманих працівників щодо переваг легального працевлаштування та негативних наслідків для працівників та суб’єктів господарювання у разі використання праці без оформлення трудових відносин.
  3. Рекомендувати сторонам соціального діалогу вживати всіх можливих заходів щодо запобігання і недопущення неформальної зайнятості та виплати заробітної плати у «конвертах», необхідності сплати податків і зборів до бюджетів усіх рівнів, фондів загальнообов’язкового державного страхування.
  4. Громадській раді при Управлінні Держпраці у Закарпатській області разом з облпрофрадою у визначеному законодавством порядку брати участь у комплексних заходах спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення; про факти використання незадекларованої праці повідомляти територіальні органи Держпраці;
  5. Рекомендувати Управлінню Держпраці у Закарпатській області, Облпрофраді сприяти наданню всебічної організаційної і правової допомоги працівникам підприємств, установ, організацій у разі порушення трудових прав та гарантій, визначених законодавством про працю.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на членів Громадської ради.