Громадська рада

На черговому засіданні Громадської Ради затвердили установчі документи, обговорили наболілі питання

На порядок денний виносилися три основні питання: затвердження установчих документів; план роботи на ІІ півріччя 2016 року; організація роботи з профілактики виробничого травматизму та навчання спеціалістів з питань охорони праці в області.

Крім членів Громадської ради, на засідання були запрошені представники спеціалізованих навчальних закладів, які проводять навчання з питань охорони праці, професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації.

Насамперед, учасники зібрання затвердили установчі документи - Положення та Регламент Громадської ради, запропонували також розробити офіційний бланк і вирішити питання щодо виготовлення посвідчень  членів ГР.

Начальник Управління Держпраці у Закарпатській області Богдан Дорош коротко охарактеризував ситуацію, пов’язану з  виробничим травматизмом на підприємствах краю. Богдан Володимирович, зокрема, зауважив, що упродовж останніх трьох років намітилася стала тенденція до зниження рівня травматизму в цілому, але дещо збільшилася кількість нещасних випадків у соціально-культурній сфері. При цьому наголосив, що важливу роль тут зіграли проведені Управлінням Держпраці заходи, в тому числі й превентивні,  щодо запобігання виробничому травматизму.

Запрошені на засідання ГР представники спеціалізованих навчальних закладів назвали основні проблеми,  з якими останнім часом доводиться зіштовхуватися у роботі,  визначили  шляхи їх вирішення.  Обговорення цих питань поступово переросло у  жваву дискусію, під час якої кожен з присутніх мав можливість висловити власну точку зору.

Підсумовуючи сказане, головуючий проаналізував пропозиції учасників зібрання, окремі з яких були внесені до плану роботи наступного засідання. Серед них – боротьба з тіньовою зайнятістю і профілактика виробничого травматизму.