Головна

На Закарпатті нелегальний видобуток каменю закінчився трагедією

На місце події виїжджали співробітники правоохоронних органів, представники місцевої влади, а також спеціалісти Управління Держпраці у Закарпатській області. За цим фактом вже відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.240 ККУ «Порушення правил охорони або використання надр».

- Фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області встановили, що роботи проводилися з порушенням норм низки нормативних документів, - зауважує начальник Управління Богдан Дорош. -  Зокрема відсутні спеціальний дозвіл на користування надрами, акт про надання гірничого відводу, геолого-маркшейдерська, технічна та обліко-контрольна документації, не проводиться плата за користування надрами.

За інформацією Управління Держпраці, на території Ужгородського району працює кілька суб’єктів господарювання-надрокористувачів, у тому числі й підприємство, що видобуває андезити на ділянці «Чорна Вобуч». Але трагедія сталася за межами гірничого та земельного відводів у місці несанкціонованого видобування плитчастого андезиту.

Управління Держпраці у Закарпатській області