Новини

Працівники ПрАТ «Нова лінія» мобілізувались, щоб уберегтися від небезпечного інфікування

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК, СКС на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Закарпатській області Андрій Гоман відвідав ужгородський гіпермаркет будівельних матеріалів ПрАТ «Нова лінія», де провів профілактичну бесіду щодо застосування відповідних заходів з метою недопущення поширення коронавірусу.

Детальніше...

Працівникам санаторно-курортних закладів, закладів харчування і торгівлі пояснили, як завадити спалаху коронавірусу

В Управлінні Держпраці у Закарпатській області розроблений план проведення спільної інформаційної кампанії за участі фахівців усіх структурних підрозділів з метою профілактики інфікування коронавірусом.

Детальніше...

Управління Держпраці нагадує: ваше відповідальне ставлення може зберегти здоров'я вам і оточуючим

Шановні краяни!


Просимо відповідально ставитись до власного життя та здоров’я оточуючих!

У разі погіршення стану – потрібно звернутись до свого сімейного лікаря.

- Найпоширенішими симптомами є головний біль, кашель, лихоманка та утруднення дихання, в деяких випадках — діарея або кон’юнктивіт.

- Якщо ви впродовж останніх 14 днів повернулись із країни, в якій зафіксовані випадки коронавірусу, або ж спілкувались із людиною, яка контактувала із тим, хто прибув до України з країн, де зафіксовані випадки коронавірусу, – відразу попередьте про це свого сімейного лікаря.

 

У Держпраці посилено протидію порушенням вимог антикорупційного законодавства

У Києві для керівників Головних управлінь (Управлінь ) Державної служби України з питань праці в областях відбувся семінар з питань дотримання вимог чинного антикорупційного законодавства. Відкриваючи семінар, т.в.о. Голови Держпраці Ігор Дегнера наголосив учасникам на актуальності та важливості заходу, метою якого є вдосконалення знань щодо антикорупційного законодавства, мінімізації фактів його порушення, засвоєння превентивних антикорупційних механізмів тощо.

Детальніше...

Стоп коронавірус! Фахівці Управління Держпраці Закарпаття інформують про основні заходи профілактики небезпечної вірусної інфекції

В області розгорнута широка роз’яснювальна робота задля недопущення потрапляння та розповсюдження небезпечного вірусу COVID-19 на території краю. Фахівці Управління Держпраці у Закарпатті також долучилися до проведення цих масштабних заходів профілактики. Зокрема, інформують суб’єктів господарювання про правила, яких слід дотримуватися, аби уберегтися від імовірного інфікування, та про першочергові  дії при початкових ознаках захворювання на коронавірусну інфекцію.

Детальніше...

Що таке коронавірус та коронавірусна інфекція?

Коронавірус – це родина вірусів, що станом на січень 2020 року налічує 39 видів. Коронавірус містить позитивну одноланцюгову РНК, а оболонка вірусу під мікроскопом має вигляд корони – звідси й назва родини. Коронавірус викливає коронавірусну інфекцію.

Коронавірусні інфекції проявляються як звичайна гостра респіраторна інфекція (ГРВІ), так і діареєю (проносом) та утрудненим диханням (дихальна недостатність), що характерні для так званого «близькосхідного респіраторного синдрому (MERS-CoV)», а також можуть бути причиною важкої пневмонії (запаплення легенів) при тяжкому гострому респіраторному синдромі SARS-CoV.  

Детальніше...

В Управлінні Держпраці обговорили план дій щодо проведення профілактичних заходів із запобігання поширенню коронавірусу

На екстреній нараді, яку зібрав сьогодні начальник Управління Держпраці у Закарпатській області Богдан Дорош, за участі керівників структурних підрозділів, зокрема відділу з питань гігієни праці та сектору з питань експертизи умов праці, а також головних державних інспекторів, обговорили план дій щодо недопущення поширення небезпечного коронавірусу в області.

Детальніше...

Співробітники Поліції охорони цікавились питаннями практичного застосування трудового законодавства

Фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Ярослав Турянський та завідувач сектору з питань експертизи умов праці Лілія Січка, взяли участь в інформаційно-консультативному семінарі з питань застосування норм законодавства про працю, організованому керівництвом Управління поліції охорони у Закарпатській області.

Детальніше...

Фахівці Управління Держпраці розпочали проведення профілактичних заходів з недопущення поширення коронавірусної інфекції

З метою посилення виконання Національного плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, та на виконання відповідного окремого  доручення т.в.о. голови  Державної служби України з питань праці  посадовці Управління Держпраці у Закарпатській області розпочали проведення профвідвідувань суб’єктів господарювання краю. Насамперед йдеться про суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність у сфері роздрібної торгівлі, організації харчування і транспорту. Мета таких заходів – забезпечення  всебічного  інформування населення щодо профілактики розповсюдження небезпечного вірусу.  

Детальніше...

На зустрічі з працівниками РБУ ТОВ «Прикарпатзахідтранс» говорили про охорону праці та легальне працевлаштування

З метою поліпшення стану охорони праці на піднаглядових підприємствах та недопущення виникненню нещасних випадків на виробництві заступник начальника відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді на виробництві і об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Закарпатській області Олександр Гойс разом з головним державним інспектором Людвигом Андращуком провів зустріч з працівниками ремонтно-будівельного управління ТОВ «Прикарпатзахідтранс».

Детальніше...