Новини

Центр соціального обслуговування у Сваляві перевірили посадовці Управління Держпраці

Торік у Cвалявському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) стався нещасний випадок із смертельним наслідком – під час виконання службових обов’язків у ДТП загинула соціальна працівниця.  Тому в цьому закладі проводилася позапланова перевірка Управління Держпраці у Закарпатській області.

У ході контрольного заходу було виявлено низку порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Окремих посадових осіб притягнули до відповідальності, в тому числі й адміністративної, керівництву закладу видали припис із вказаними порушеннями для їх обов’язкового усунення.

А днями заклад знову перевірили посадовці Управління Держпраці, правда, цього разу перевірка проводилася згідно з планом. Як зауважує головний державний інспектор відділу   нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Закарпатській області Тетяна Маргітич, відрадно, що керівництво та відповідальні особи соцтерцентру позитивно відреагували на зауваження галузевих інспекторів Управління Держпраці і майже всі порушення, виявлені під час попередньої перевірки, усунули.

За результатами цьогорічного контрольного закладу були виявлені лише незначні недоліки. В основному вони стосувалися не проходження інструктажів, відсутності або ведення з порушеннями належної документації, на газових приладах не нанесені відповідні позначки тощо. Частину порушень вдалося виправити ще в ході перевірки, інші належить усунути протягом термінів, вказаних у виданому керівництву приписі.