Новини

Посадовці Управління Держпраці перевірили стан охорони праці у Воловецькому КП «АГРОШЛЯХБУД»

Галузеві інспектори відділу нагляду у будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді  на виробництві та об'єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Закарпатській області Андрій Ковальчук та Розалія Федоришин завершили проведення планової перевірки Воловецького  КП  «АГРОШЛЯХБУД».

Посадовці  з’ясували, який стан справ з охорони праці та промислової безпеки на виробничих об’єктах підприємства, зокрема на кар’єрі з видобутку пісковиків, упереробному комплексі, електрогосподарстві, на підіймальних машинах та механізмах, а також перевірили маркшейдерську документацію та роботу служби охорони праці загалом.

За результатами перевірки була виявлена низка недоліків. Серед найсуттєвіших порушень: розкривні та видобувні роботи не виконані у повному обсязі згідно з «Планом розвитку гірничих робіт»; рух  на технологічних шляхах гори не регулюється відповідними знаками; відсутні запобіжні знаки у місцях, де є небезпека падіння в них працівників;  а також огородження рухомих частин  муфт приводу стрічкових конвеєрів і дозвіл на експлуатацію електроустановок понад 1000В. Водночас підприємство не отримало дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки; не проведено періодичне навчання з  питань охорони праці з працівниками, які задіяні на роботах з підвищеною небезпекою; не проведено   технічний огляд  кран-балки, а до його керування допускаються працівники, які не пройшли перепідготовку за професією машиніст крана, до того ж кран-балка  не обладнана обмежником робочого руху (кінцевим вимикачем) для автоматичної зупинки механізму підіймання.

Посадовці скерували керівництву Воловецького  КП  «АГРОШЛЯХБУД» припис для обов’язкового усунення виявлених порушень, а особам, які допустили такі недоліки в роботі, доведеться відповідати в адміністративному порядку.