Новини

В Ужгородському МЦЗ відбулося засідання круглого столу «Допоможемо разом»

Головний державний інспектор відділу  з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Закарпатській області Зорян Берник взяв участь у засіданні круглого столу, що проходив в Ужгородському міському центрі зайнятості. Захід проводився з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю і мав символічну назву «Допоможемо разом».   

На засіданні йшлося про те, що проблема працевлаштування людей з вадами фізичного та розумового розвитку в Україні залишається одним з  актуальних питань сьогодення. На жаль, ця категорія громадян доволі вразлива, таким людям зазвичай  важко знайти роботу. На заваді їх професійної інтеграції, крім фізичних перепон, нерідко стають розбіжності в законодавстві, неоднозначне ставлення до них суспільства.

Отож питанням номер один, яке вирішували учасники зібрання, було  створення належних умов легальної зайнятості з гідною оплатою людям з інвалідністю, а також можливості отримання безкоштовних послуг у підборі роботи, допомоги у безробітті. У ході діалогу було також окреслено низку напрямів, за якими необхідно розвивати співпрацю між соціальними партнерами щодо посилення соціального захисту інвалідів та їх безперешкодної інтеграції у суспільне життя.