Новини

Посадовці Управління Держпраці долучилися до відзначення Дня працівника соціальної сфери

Вчора в атріумі Закарпатської ОДА відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери, в яких взяли участь також фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області, чия діяльність спрямована на захист трудових і соціально-економічних прав наших краян.

Учасників заходу привітали від імені керівництва облдержадміністрації та облради Ярослав Галас та Петро Грицик, які виконали почесну місію – вручили керівникам і співробітникам територіальних підрозділів служб для сім’ї, дітей та молоді, Пенсійного фонду України, центрів зайнятості, Фонду соціального страхування, соціальних та реабілітаційних закладів почесні грамоти та подяки за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення області та високий професіоналізм. Окремо почесною грамотою Закарпатської обласної державної адміністрації було нагороджено директора Фундації «Soft Tulip» Королівства Нідерланди Еріка Блюмколька.

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагородили соціального робітника Мукачівського районного територіального центру соціального обслуговування Мукачівської РДА Юдіту Дєрдь та начальника управління соціального захисту населення Свалявської РДА Марію Мішко. Ще 50 фахівців соціальної сфери області отримали подяки Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

Привітати працівників соціальної сфери прийшли представники ветеранських  та профспілкових організацій області, департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА. На завершення директор департаменту соцзахисту Михайло Петрішко подякував за чудову концертну програму, підготовлену талановитими студентами та викладачами Ужгородського музичного коледжу імені Д. Є. Задора.