Новини

В Управлінні Держпраці у Закарпатській області провели навчання для інспекторського складу

Захід відбувся за ініціативи керівництва Управління Держпраці та фахівців сектору юридичного забезпечення. Зі вступним словом перед присутніми виступив очільник Богдан Дорош. Він, зокрема, розповів про публічний аспект діяльності державних службовців, звернув увагу на те, що кожен державний чиновник повинен усвідомлювати високий рівень відповідальності за свої дії. Водночас наголосив на важливості дотримання інспекторами трудової дисципліни, етичних норм поведінки і неприпустимості допущення корупційних дій.

- Потрібно створити дієву систему запобігання і протидії будь-яким проявам корупції в колективі - сказав Богдан Дорош. – Для цього й проводяться подібні навчання, які є одним з етапів на шляху формування знань і морально-психологічних установок наших працівників.

Керівник сектору юридичного забезпечення Валентина Гончарук здійснила узагальнюючий аналіз судової практики, вказала на типові помилки, допущені  інспекторами при оформленні документів під час проведення інспекційних відвідувань з питань дотримання трудового законодавства і виявлених  за наслідками розгляду справ у суді. Посадовець також поінформувала присутніх, як варто  діяти коректно і в рамках морально-етичних норм держслужбовцям у випадку створення перешкод при проведенні інспекційного відвідування на підприємствах.