Новини

Профілактично - роз’яснювальна робота з дорожниками Воловецького району

З метою детінізації праці посадовці Управління Держпраці у Закарпатській області продовжують проведення у краї широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи. В рамках одного з таких профілактичних  заходів  головний держінспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Іван Лопіт зустрівся з колективом Воловецького КП «Агрошляхбуд». Як запевнив директор Іван Данилків, усі 55 працівників,  у тому числі й 10 штатних працівників дорожньої служби офіційно працевлаштовані.

Головний державний інспектор Управління Держпраці провів з дорожниками ознайомчу бесіду, під час якої надав роз’яснення з  питань  трудового  законодавства  в  частині  оформлення  трудових  відносин, а також вручив працівникам та адмінперсоналу підприємства спеціальні буклети-пам’ятки  з інформацією про переваги  офіційного  працевлаштування і відповідальність, передбачену за порушення вимог  трудового  законодавства.

Водночас Іван Лопіт зустрівся із робочими дорожньої  служби безпосередньо на лінії, коли ті здійснювали поточний ремонт автодороги загального  користування  місцевого  значення  Розтока-Пилипець  у Міжгірському  районі, пояснивши людям їх трудові права та обов’язки.