Новини

Завершилась планова перевірка ТОВ СП «Керамнадра»

Це підприємство розташоване в селі Мужієво Берегівського району і займається добуванням піску, гравію, глин та каоліну. У ході контрольного заходу фахівці  Управління  Держпраці  у Закарпатській  області головні державні інспектори відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки Андрій Ковальчук та Михайло Повх перевірили стан  дотримання на цьому суб’єкті господарювання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Зокрема, спеціалісти Управління перевірили ефективність діяльності служби охорони праці, геолого-маркшейдерської служби, гірничої дільниці, транспортної дільниці і технологічного транспорту; дробильно-сортувального комплексу. 

Результатом перевірки стало виявлення близько чотирьох десятків порушень. Деякі з них порівняно незначні і були усунуті ще у ході проведення контрольного заходу. Решту, а це відсутність погодженого у встановленому порядку Проекту на ремонт та ліквідацію обвалень виробок, запасного виходу на поверхню на гірничій дільниці та огородження пасового приводу стрічкового транспортеру в дробильно-сортувальному комплексі; контрольно-технічного пункту (КТП) оглядової канави або естакади для контролю технічного стану транспортних засобів; не проходження маркшейдером підприємства навчання та перевірки знань з питань охорони праці; не проведення періодичного навчання з  питань охорони праці з працівниками, які задіяні на роботах з підвищеною небезпекою та інші,  вказані у виданих керівництву підприємства приписах. Водночас за підсумками перевірки була проведена з відповідальними особами ТОВ нарада, під час якої наголошувалося на важливості та обов’яковості усунення виявлених порушень.