Новини

Про новації у сфері трудового законодавства, права найманих працівників та обов’язки роботодавців

Фахівець Управління Держпраці у Закарпатській області Іван Сита взяв участь у профілактичному заході на тему: «Легалізація  трудових  відносин  та  забезпечення  трудових  прав  на  ринку  праці», який проходив нещодавно у Хусті.

Учасники зібрання, а серед них були працівники відділу праці–соціального захисту Хустської міської ради, суб’єкти господарювання району та їх  представники, найбільше уваги приділили обговоренню питання  оформлення  трудових  відносин  з найманими  працівниками. Державний інспектор Управління Держпраці розповів про суттєві розбіжності між трудовим і цивільно-правовим договорами, назвав випадки,  коли відбувається фактична підміна трудових договорів цивільно-правовими  угодами, охарактеризував типові порушення у сфері праці з боку роботодавців.

Присутні ознайомилися з різними видами відповідальності за порушення вимог законодавства про працю, довідалися про нові розміри фінансових санкцій та інші новації у чинному законодавстві, а також мали змогу отримати фахову консультацію відразу по завершенні заходу.