Новини

Основи трудових відносин і робочих місць в бюджетній сфері

У  рамках роботи Консалтингового центру Виноградівського районного центру зайнятості відбувся семінар з представниками бюджетної сфери Виноградівщини на тему: «Основи трудових відносин і робочих місць в бюджетній сфері» за участі головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю Управління Держпраці у Закарпатській області Івана Сити, представників управління освіти, молоді та спорту, відділу культури, управління соціального захисту населення, відділу охорони здоров’я, об’єднаного управління пенсійного фонду та представники навчальних закладів району.

Відкрила семінар начальник відділу взаємодії з роботодавцями РЦЗ Наталія Фалес. Вона ознайомила присутніх з діяльністю консалтингового центру та новими формами роботи, які сприятимуть покращенню співпраці з роботодавцями, та послугами, що надає служба зайнятості.

Фахівець управління Держпраці Іван Сита розповів про зміни у законодавстві щодо проведення перевірок, пояснив відмінність між перевіркою та інспекційним відвідуванням, назвав підстави для проведення такого інспектування. Водночас охарактеризував основні питання інспектування,  види та розміри штрафних санкцій за порушення законодавства про працю.

У ході проведення семінару роботодавці цікавилися багатьма питаннями, які в основному стосувалися правильності та строків укладення колективних договорів, нарахування та виплати відпускних, вчасності виплати заробітної плати тощо. На всі запитання головний державний інспектор управління Держпраці надав вичерпні відповіді.