Новини

Організація проведення медичних оглядів працівників певних категорій

Так звучала тема семінару, що відбувся сьогодні, як і було анонсовано,  в актовому залі  Управління Держпраці у Закарпатській області. У ньому взяли  участь голови комісій з проведення медичних оглядів  лікувально-профілактичних закладів, а також суб’єкти господарювання краю.

Відкрив захід, який проходив у межах Всеукраїнського тижня права,  перший заступник начальника Управління Держпраці Василь Грицик. Звертаючись до присутніх, він  зауваживши, що одним з напрямів діяльності органів Держпраці є реалізація державної політики в сфері гігієни праці.

Начальник відділу з питань гігієни праці Володимир Орел у своєму виступі детально зупинився на таких важливих питаннях, як: порядок визначення певних категорій працівників, які підлягають медичним оглядам; організація лабораторних досліджень умов праці; проведення медоглядів на підставі узгоджених з Управлінням списків; вимоги до оформлення та надання  заключних актів тощо.

Керівник та фахівців відділу з питань гігієни праці, зокрема Світлана Кавранська і Наталія Кузнєва, надали вичерпні відповіді на численні запитання аудиторії.