Новини

В Управлінні Держпраці у Закарпатській області готові до проведення «Всеукраїнського тижня права»

Щорічно в Україні проводиться «Тиждень права». Ця акція була започаткована  у 2008 році з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

Зокрема, Указом Президента України встановлено започаткувати проведення Всеукраїнського тижня права в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Мета цієї акції - підвищити  рівень правової культури населення, привернути додаткову увагу суспільства, підприємств та робітників до забезпечення трудових прав громадян, у тому числі й на безпечну працю.

Наказом начальника Управління Держпраці у Закарпатській області затверджено план заходів з нагоди проведення  Всеукраїнського тижня права. Ним передбачені семінари, лекції, консультації, бесіди з колективами підприємств та  навчальних закладів, «круглі столи» за участю сторін соціального партнерства, надання безкоштовної первинної правової допомоги населенню з питань реалізації та захисту прав людини в межах компетенції Держпраці.  Надаватимуться відповіді на запитання громадян.