Новини

Завершено планову всебічну перевірку ТОВ СП «Керамнадра» у Берегівському районі

Наприкінці лютого у вибої рудничного двору ухилу №3 штольні №29 на території шахти спільного підприємства внаслідок обвалу стався нещасний випадок, тому підземні гірничі роботи на СП «Керамнадра» у формі ТОВ здійснюються відповідно до Проекту організації робіт з ліквідації наслідків обвалу, а проведення цієї перевірки першочергово було внесено до планових заходів Управління Держпраці у Закарпатській області.

Як повідомив заступник начальника Управління Держпраці Володимир Горєв, попередні  недоліки в роботі, виявлені під час розслідування нещодавнього випадку, на сьогодні повністю усунуті. Однак у фахівців Управління  виникли інші зауваження, пов’язані з дотриманням вимог охорони праці на цьому підприємстві. Серед найбільш суттєвих порушень, виявлених за підсумками перевірки: відсутність другого окремого виходу на поверхню з шахти, освітлення гірничих вирубок виробничих дільниць, неознайомленість  окремих працівників з інструкціями з ОП та інші.

На підставі акту перевірки  ТОВ СП «Керамнадра» видано обов’язковий до виконання припис, в якому зобов’язано усунути виявлені порушення, а керівника цього підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

У рамках перевірки завідувач сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці Лілія Січка провела з колективом цього ТОВ роз’яснювальну роботу щодо надання працівникам  пільг та компенсацій за роботу у шкідливих умовах.