Новини

Суд задовольнив позов Управління Держпраці у Закарпатській області

Нещодавно спеціалісти Управління Держпраці у Закарпатській області провели позапланову перевірку ТзДВ «Виробничо-торгове підприємство» стосовно дотримання вимог законодавчих нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Підставою для її проведення стало повідомлення про  нещасний випадок із смертельними наслідками, який мав місце на цьому підприємстві.  За результатами перевірки виявлено 20  правопорушень, 14 з них створювали загрозу життю і здоров’ю працівників.

Було складено Акт перевірки суб’єкта господарювання, на підставі якого заступник начальника Управління Держпраці у Закарпатській області виніс розпорядження про заборону експлуатації машин, механізмів, устаткування і виконання певних робіт. Водночас, враховуючи вказані правопорушення,  Управління Держпраці звернулося з позовом до Закарпатського окружного адміністративного суду. Суд повністю задовольнив цей позов і застосував заходи реагування шляхом зупинення виконання робіт та експлуатації 9 одиниць обладнання.

За словами головного спеціаліста-юрисконсульта Управління Держпраці Руслана Фалеса, виконання цього рішення суду здійснюватиме Ужгородський міський відділ ДВС Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області.