Новини

Охорона праці у дитячому навчальному закладі починається з педагогічного колективу й обслуговуючого персоналу


Спеціалісти Управління Держпраці у Закарпатській області продовжують проводити превентивні заходи, приурочені Всесвітньому дню охорони праці, з метою запобігання та недопущення випадків травматизму на виробництві.

Так, днями головний державний інспектор нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці Тетяна Маргітич зустрілася з педагогічним колективом та обслуговуючим персоналом Загатянського ДНЗ (Іршавський район). Під час бесіди фахівець надала роз’яснення щодо оформлення відповідної документації з питань охорони праці, вимог безпечного використання  електро-та газового обладнання тощо.

 

Водночас між учасниками зустрічі відбувся конструктивний діалог, у ході якого представник Управління Держпраці дала відповіді на запитання, поділилася деякими порадами, а також вказала на певні недоліки, котрі ще, на жаль, мали місце в роботі працівників цього навчального закладу у плані охорони праці.

Підсумувала зустріч завідувачка ДНЗ Ольга Лендєл. Ольга Василівна подякувала Тетяні Маргітич  за цікавий і змістовний виступ та висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю.