Запобігання проявам корупції

В Управлінні Держпраці моделювали поведінку службовців у ситуаціях з можливими корупційними ризиками

На засіданні Комісії з оцінки корупційних ризиків, що відбулося сьогодні в Управлінні Держпраці у Закарпатській області,  обговорили проекти Плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію корупції в Управлінні, та Плану роботи головного спеціаліста з питань протидії корупції на 2018 рік.

За словами голови комісії першого заступника начальника Василя Грицика, це основні документи, що визначають антикорупційну діяльність в Управлінні. До того ж,  до складу Комісії увійшли керівники структурних підрозділів Управління.

У ході проведення заходу учасники зібрання ознайомилися з положенням про Комісію, обговорили порядок її функціонування та визначили  наступні кроки своєї діяльності. Водночас присутні запропонували провести тренінги за участі експертів, на яких будуть розглянуті моделі поведінки службовців у різних ситуаціях з можливими корупційними ризиками,   та організувати тестування на знання антикорупційного законодавства.

Йшлося і про важливість взаємодії фахівців Управління  з громадськістю щодо реалізації державної антикорупційної політики та  обов’язкового висвітлення на офіційному веб-сайті повідомлень стосовно шляхів запобігання корупції.