Запобігання проявам корупції

Керівництво Управління Держпраці у Закарпатській області закликало колектив активно протидіяти проявам корупції

Василь Іванович наголосив на неприпустимості допущення з боку фахівців Управління будь-яких дій, які суперечать чинному законодавству і мають ознаки корупційних діянь.

Головний спеціаліст з питань протидії корупції Юрій Пеца у свою чергу поінформував учасників наради про роботу, яка проводиться в  Управлінні Держпраці щодо запобігання проявам корупції, а також оприлюднив статистику виявлення корупційних правопорушень серед держслужбовців в Україні загалом і в області зокрема.

У доступній формі Юрій Емілович роз’яснив присутнім норми чинного законодавства. Окрім цього, розповів про обмеження щодо отримання подарунків та спільної роботи близьких осіб, ознайомив з вимогами щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, звернув увагу на обов’язковому дотриманні норм службової етики.

 Водночас зауважив, що питання запобігання і протидії корупції на сьогодні визначені серед основних пріоритетів держави. Дотримання кожною посадовою особою вимог Законів і нормативно-правових документів з цих питань є важливим і першочерговим напрямом роботи органів Держпраці.

Навчання проведено, аби забезпечити однакове та правильне застосування вимог антикорупційного законодавства, надати посадовим особам чітке розуміння обов’язків та обмежень, встановлених для них Законом України «Про запобігання корупції».