Запобігання проявам корупції

КОРУПЦІЙНІ РИЗИКИ В ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Як відомо, корупція є однією із найнебезпечніших загроз правам людини, демократії, правопорядку, чесності та соціальній справедливості, вона перешкоджає економічному розвиткові та загрожує належному і справедливому функціонуванню країн, має негативні фінансові наслідки для громадян, компаній і держав, а також для міжнародних установ.

Детальніше...

З інспекторським складом Управління Держпраці проведено навчання щодо запобігання проявам корупції

Традиційним завершенням засідання колегії Управління Держпраці у Закарпатській області стала нарада з інспекторським складом з питань виконання державними службовцями вимог антикорупційного законодавства.  

Детальніше...

ПОШИРЕННІ ЗАПИТАННЯ при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (Реєстр)

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів на державній службі

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочнеться черговий етап електронного декларування в Україні.

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набирає чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втрачає чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні послуг електронного цифрового підпису.

Детальніше...

План роботи головного спеціаліста з питань протидії корупції на 2018 рік

Детальніше...

Про суттєві зміни в майновому стані декларанту необхідно повідомити у десятиденний термін

Відповідно до частини другої статті 52 Закону України «Про запобігання корупції», у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування зазначений суб’єкт не пізніше ніж на десятий календарний день з дня отримання доходу або придбання майна зобов’язаний повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції.

Детальніше...

Алгоритм дії у разі надходження пропозиції щодо неправомірної вигоди або подарунка

зобов’язані невідкладно вжити таких заходів:

– відмовитися від пропозиції;

– за можливості ідентифікувати особу, яка зробила пропозицію;

– залучити свідків, якщо це можливо, зокрема і з числа співробітників;

– письмово повідомити про пропозицію безпосереднього керівника (за наявності) або керівника відповідного органу, підприємства, установи, організації, спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

Детальніше...

В Управлінні Держпраці моделювали поведінку службовців у ситуаціях з можливими корупційними ризиками

На засіданні Комісії з оцінки корупційних ризиків, що відбулося сьогодні в Управлінні Держпраці у Закарпатській області,  обговорили проекти Плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію корупції в Управлінні, та Плану роботи головного спеціаліста з питань протидії корупції на 2018 рік.

Детальніше...

Відповідальність, передбачена за недостовірне та несвоєчасне подання е-декларації

Детальніше...