Запобігання проявам корупції

Відповідальність, передбачена за недостовірне та несвоєчасне подання е-декларації

Детальніше...

Приклади корупційних ризиків, які є характерними для усіх органів влади, а також заходів щодо їх усунення (мінімізації)

Приклади корупційних ризиків, які є характерними для усіх органів влади, а також заходів щодо їх усунення (мінімізації)

Детальніше...

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб м. Київ, 2016

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції “14” липня 2016 року № 2

Детальніше...

Ще раз про корупційні ризики та етичну поведінку держслужбовців

Одним із  основних  напрямів  у  сфері запобігання корупції є, як відомо,  виявлення корупційних ризиків,  які можуть мати місце в  діяльності державних  службовців,  а також усунення умов та причин виникнення цих ризиків.
Про це, зокрема, йшлося на недавній нараді з оцінки корупційних ризиків та правил етичної поведінки державних службовців, що відбулася в Управлінні Держпраці у Закарпатській області.  

Детальніше...

Корупційні ризики в діяльності державних службовців

Як відомо,  корупція  є  однією  із  найнебезпечніших  загроз правам людини,  демократії,  правопорядку,  чесності та соціальній справедливості,   вона перешкоджає  економічному  розвиткові  та загрожує  належному  і справедливому  функціонуванню  країн,  має негативні  фінансові наслідки для громадян,  компаній і держав.

Детальніше...

Подача електронної декларації у 2018 році

З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, який розпочинається з 01.01.2018, просимо Вас виконати такі дії

1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

2. Перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) для роботи з Реєстром.

У разі виникнення проблем технічного характеру Ви можете звернутись до служби технічної підтримки за тел.: +38(044)200-06-94 або адресою електронної пошти support@nazk.gov.ua, при цьому:

- направляйте електронний лист з Вашої персональної електронної поштової скриньки, яка зазначена при реєстрації;

- у темі листа зазначайте суть Вашого питання;

- у листі необхідно зазначити Ваше П.І.Б., реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН) та викласти суть питання, за необхідності до листа додати скріншоти (зображення екрана) з Вашою помилкою.

Детальніше на сайті: https://goo.gl/uugSyn

Керівництво Управління Держпраці у Закарпатській області закликало колектив активно протидіяти проявам корупції

– Питання протидії корупційним проявам залишається актуальним і потребує постійної уваги, – такими словами розпочав нинішню семінар-нараду з працівниками Управління Держпраці у Закарпатській області перший заступник начальника Василь Грицик.

Детальніше...

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЙНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

Відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави. За наявності загрози життю, житлу, здоров’ю та майну осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, або їх близьких осіб, у зв’язку із здійсненим повідомленням про порушення вимог цього Закону, правоохоронними органами до них можуть бути застосовані правові, організаційно-технічні та інші спрямовані на захист від протиправних посягань заходи, передбачені Законом України «Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві».Особа або член її сім’ї не може бути звільнена чи примушена до звільнення, притягнута до дисциплінарної відповідальності чи піддана з боку керівника або роботодавця іншим негативним заходам впливу (переведення, атестація, зміна умов праці, відмова в призначенні на вищу посаду, скорочення заробітної плати тощо) або загрозі таких заходів впливу у зв’язку з повідомленням нею про порушення вимог цього Закону іншою особою.Інформація про викривача може бути розголошена лише за його згодою, крім випадків, встановлених законом.

Детальніше...