Запобігання проявам корупції

НАЗК скасувало вимогу до суб’єктів декларування подавати декларацію у день звільнення

Національне агентство повідомляє про набуття чинності нової редакції Порядку формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженої наказом Національного агентства від 12 грудня 2019 року № 168/19.

Детальніше...

Поширені запитання при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (Реєстр)

Що необхідно зробити декларанту

По-перше, перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

Детальніше...

З 1 січня 2020 року розширено коло підстав для подання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані

У разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку зобов’язаний повідомити про це Національне агентство.

Детальніше...

Під час заповнення Е-декларацій потрібно буде знати «демографічний» номер, де його взяти?

Під час заповнення електронних декларацій про доходи від 1 січня 2020 року потрібно буде вписувати відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї. Новація передбачена змінами до статті 46 закону «Про запобігання корупції», які набули чинності 18 жовтня 2019 року. Про це повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції.

Детальніше...

КОРУПЦІЙНІ РИЗИКИ В ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Як відомо, корупція є однією із найнебезпечніших загроз правам людини, демократії, правопорядку, чесності та соціальній справедливості, вона перешкоджає економічному розвиткові та загрожує належному і справедливому функціонуванню країн, має негативні фінансові наслідки для громадян, компаній і держав, а також для міжнародних установ.

Детальніше...

З інспекторським складом Управління Держпраці проведено навчання щодо запобігання проявам корупції

Традиційним завершенням засідання колегії Управління Держпраці у Закарпатській області стала нарада з інспекторським складом з питань виконання державними службовцями вимог антикорупційного законодавства.  

Детальніше...

ПОШИРЕННІ ЗАПИТАННЯ при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (Реєстр)

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів на державній службі

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочнеться черговий етап електронного декларування в Україні.

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набирає чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втрачає чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні послуг електронного цифрового підпису.

Детальніше...

План роботи головного спеціаліста з питань протидії корупції на 2018 рік

Детальніше...