Запобігання проявам корупції

План роботи головного спеціаліста з питань протидії корупції на 2018 рік

Детальніше...

Про суттєві зміни в майновому стані декларанту необхідно повідомити у десятиденний термін

Відповідно до частини другої статті 52 Закону України «Про запобігання корупції», у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування зазначений суб’єкт не пізніше ніж на десятий календарний день з дня отримання доходу або придбання майна зобов’язаний повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції.

Детальніше...

Алгоритм дії у разі надходження пропозиції щодо неправомірної вигоди або подарунка

зобов’язані невідкладно вжити таких заходів:

– відмовитися від пропозиції;

– за можливості ідентифікувати особу, яка зробила пропозицію;

– залучити свідків, якщо це можливо, зокрема і з числа співробітників;

– письмово повідомити про пропозицію безпосереднього керівника (за наявності) або керівника відповідного органу, підприємства, установи, організації, спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

Детальніше...

В Управлінні Держпраці моделювали поведінку службовців у ситуаціях з можливими корупційними ризиками

На засіданні Комісії з оцінки корупційних ризиків, що відбулося сьогодні в Управлінні Держпраці у Закарпатській області,  обговорили проекти Плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію корупції в Управлінні, та Плану роботи головного спеціаліста з питань протидії корупції на 2018 рік.

Детальніше...

Відповідальність, передбачена за недостовірне та несвоєчасне подання е-декларації

Детальніше...

Приклади корупційних ризиків, які є характерними для усіх органів влади, а також заходів щодо їх усунення (мінімізації)

Приклади корупційних ризиків, які є характерними для усіх органів влади, а також заходів щодо їх усунення (мінімізації)

Детальніше...

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб м. Київ, 2016

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції “14” липня 2016 року № 2

Детальніше...

Ще раз про корупційні ризики та етичну поведінку держслужбовців

Одним із  основних  напрямів  у  сфері запобігання корупції є, як відомо,  виявлення корупційних ризиків,  які можуть мати місце в  діяльності державних  службовців,  а також усунення умов та причин виникнення цих ризиків.
Про це, зокрема, йшлося на недавній нараді з оцінки корупційних ризиків та правил етичної поведінки державних службовців, що відбулася в Управлінні Держпраці у Закарпатській області.  

Детальніше...

Корупційні ризики в діяльності державних службовців

Як відомо,  корупція  є  однією  із  найнебезпечніших  загроз правам людини,  демократії,  правопорядку,  чесності та соціальній справедливості,   вона перешкоджає  економічному  розвиткові  та загрожує  належному  і справедливому  функціонуванню  країн,  має негативні  фінансові наслідки для громадян,  компаній і держав.

Детальніше...

Подача електронної декларації у 2018 році

З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, який розпочинається з 01.01.2018, просимо Вас виконати такі дії

1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

2. Перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) для роботи з Реєстром.

У разі виникнення проблем технічного характеру Ви можете звернутись до служби технічної підтримки за тел.: +38(044)200-06-94 або адресою електронної пошти support@nazk.gov.ua, при цьому:

- направляйте електронний лист з Вашої персональної електронної поштової скриньки, яка зазначена при реєстрації;

- у темі листа зазначайте суть Вашого питання;

- у листі необхідно зазначити Ваше П.І.Б., реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН) та викласти суть питання, за необхідності до листа додати скріншоти (зображення екрана) з Вашою помилкою.

Детальніше на сайті: https://goo.gl/uugSyn