Колегія

Рішення колегії Управління Держпраці у Закарпатській області

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Управління Держпраці

у Закарпатській області

від 13.08.2018 року №  152

 

Рішення колегії

Управління Держпраці у Закарпатській області

 

Заслухавши та обговоривши питання про підсумки роботи Управління за 1 півріччя 2018 року та завдання на ІІ півріччя, про результати роботи Управління  в частині легалізації праці, у сфері здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю неповнолітніх, про стан роботи органів місцевого самоврядування щодо ефективного здійснення контролю за додержанням законодавства про працю, про стан роботи з протидії корупції в системі Держпраці, погашення заборгованості із заробітної плати на  підприємствах (установах) області,

 

КОЛЕГІЯ ВИРІШИЛА:

 1.Взяти до уваги інформацію представників підприємств-боржників щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати (ДП «Закарпатський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», Мукачівське УВП УТОС, Агропромислове підприємство «Радгосп – завод Мукачівський», ДП «Великолазівський», Міське КП ВУЖКГ «Тиса» та Агропромислово-торгове підприємство «Бобовище».

 2. Посилити роботу щодо контролю за додержанням законодавства про працю в частині легалізації трудових відносин та дотриманням суб’єктами господарювання мінімальних гарантій в оплаті праці.

Термін виконання: постійно

 3. Заступнику начальника Управління (Горєв В.В.), начальнику відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки (Ляхович В.М.), начальнику відділу інспекційної роботи, ринкового нагляду, надання адміністративних послуг, розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму (Яцків В.В.) забезпечити постійний контроль за внесенням інспекторами інформації до Пілотного модулю системи заходів державного нагляду (контролю) Інтегрованої автоматизованої системи про результати перевірок не пізніше 3-х днів по завершенню перевірки.

Термін виконання: постійно

 4. Проводити позапланові перевірки суб’єктів господарювання, які не надали у встановлені терміни інформацію про усунення порушень, а також тих, які не усунули порушення у встановлені терміни. До порушників законодавства вживати заходів адміністративного впливу.

Термін виконання: не пізніше 1 місяця після закінчення терміну

 5. Головному спеціалісту з питань протидії корупції  (Пеца Ю.Е.)  вживати вичерпних заходів щодо запобігання та профілактики корупційних правопорушень в Управлінні.

Термін виконання: постійно

 6. Проаналізувати проблемні питання, що виникають під час здійснення органами місцевого самоврядування державного контролю за додержанням законодавства про працю. Термін виконання: до 1 вересня 2018 року         

7. Заступникам начальника, керівникам структурних підрозділів Управління Держпраці у Закарпатській області відповідно до компетенції забезпечити виконання рішення Колегії.