Громадська рада

5 червня 2018 року відбудуться установчі збори з формування Громадської ради при Управлінні Держпраці у Закарпатській області

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3.11.2010 № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства (громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, що легалізовані в установленому порядку і провадять діяльність на території України) подати заявки для участі в установчих зборах з формування Громадської ради при Управлінні Держпраці у Закарпатській області.

Детальніше...

Засідала Громадська Рада при Управлінні Держпраці

Перше у цьому році засідання Громадської ради при Управлінні Держпраці у Закарпатській області відбулося не лише за участі членів Громадської ради, а й представників Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  України в Закарпатській області та спеціалізованих навчальних закладів  з питань охорони праці.

Детальніше...

6 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ О 14.00 ГОДИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДІННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ УПРАВЛІННІ ДЕРЖПРАЦІ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

6 березня  2018 року о 14.00 годині  в приміщенні Управління Держпраці у Закарпатській області (вул. Минайська, 16) відбудеться засідання Громадської ради при Управлінні Держпраці у Закарпатській області з таким порядком денним:

Детальніше...

ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ УПРАВЛІННІ ДЕРЖПРАЦІ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

29 червня 2017 року об 11.00 годині  в приміщенні Управління Держпраці у Закарпатській області (вул. Минайська, 16) відбудеться засідання Громадської ради при Управлінні Держпраці у Закарпатській області з наступним порядком денним:

Детальніше...

10 лютого 2017 року об 11.00 відбудеться засідання Громадської ради при Управлінні Держпраці у Закарпатській області

10 лютого  2017 року об 11.00 годині  в приміщенні Закарпатського обласного центру зайнятості (м. Ужгород, вул. Новака, 45) відбудеться засідання Громадської ради при Управлінні Держпраці у Закарпатській області з таким порядком денним:

Детальніше...

На засіданні Громадської ради обговорили питання дотримання в області трудового законодавства

Відбулося третє у цьому році засідання Громадської ради при Управлінні Держпраці у Закарпатській області, на якому розглянуто питання роботи Управління з контролю за дотриманням трудового законодавства. Водночас підбито  підсумки діяльності Громадської ради за рік.

Детальніше...

20 ГРУДНЯ 2016 РОКУ ОБ 11.00 ГОДИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДІННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ УПРАВЛІННІ ДЕРЖПРАЦІ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

20 грудня 2016 року об 11.00 годині  в приміщенні Управління Держпраці у Закарпатській області (вул. Минайська, 16) відбудеться засідання Громадської ради при Управлінні Держпраці у Закарпатській області з наступним порядком денним:

Детальніше...

Відбудеться засідання Громадської ради при Управлінні Держпраці у Закарпатській області

27 липня 2016 року об 11.00 годині  в приміщенні Закарпатського обласного центру зайнятості (м. Ужгород, вул. Новака, 45) відбудеться засідання Громадської ради при Управлінні Держпраці у Закарпатській області для розгляду питань:

Детальніше...

При Управлінні Держпраці у Закарпатській області створено Громадську раду

Сьогодні, 3 червня 2016 року відбулися установчі збори зі створення Громадської ради при Управлінні Держпраці у Закарпатській області. У ході їх проведення cформовано склад Громадської ради, затверджений відповідним наказом начальника Управління  Держпраці Богдана Дороша. До неї увійшли представники сімох  інститутів громадянського суспільства.

Детальніше...

На черговому засіданні Громадської Ради затвердили установчі документи, обговорили наболілі питання

Сьогодні, 27 липня, у приміщенні актового залу Закарпатського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання Громадської ради при Управлінні Держпраці у Закарпатській області під головуванням обраного на попередньому засіданні голови Михайла Думнича.  

Детальніше...