Звіти

Звіт наглядової діяльності інспекторського відділу АПК, СКС на транспорті та зв’язку за 2017 рік.

За 2017 рік посадові особи відділу провели 304 перевірки з питань дотримання вимог законодавства з охорони праці та промислової безпеки суб’єктів господарювання, у т.ч. 355 виробничих об’єктів. Середня кількість перевірок на одного інспектора становить 71.

Кількість перевірок, під час яких були виявлені порушення, становить 343, на одного інспектора – 69.

Під час перевірок було виявлено 4679 порушень вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці, в середньому на одного інспектора – 936.

Відповідно до повідомлень суб'єктів господарювання за звітній період було усунено 4408 порушень, що становить  94 відсотки до виявлених порушень.

 Направлено до Адміністративного суду одну позовну заяву щодо зупинки  виробництва.

За порушення вимог законодавства з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто 302 працівники, у т.ч. 239  керівників підприємств.     

Крім наглядової діяльності, інспекторський склад відділу проводив превентивні заходи (семінари, наради, конференції) з трудовими колективами та посадовими особами суб’єктів господарювання, зокрема проведено:

 3 семінари з питань дотримання вимог безпеки у навчальних закладах та їх готовності до нового навчального року і безпечного функціонування  в осінньо-зимовий період ;

     – 3 семінари-наради щодо дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, де використовуються  кисень та посудини, що працюють під тиском;

      – навчання та змагання лісорубів суб’єктів господарювання лісового господарства щодо дотримання вимог безпеки під час проведення лісозаготівельних  робіт;

    – 4 семінари з колективами суб’єктів господарювання агропромислового комплексу;

      – 12 семінарів-нарад  з колективами дитячих  оздоровчих закладів щодо підготовки дитячих  закладів до роботи у літній період.