Заплановані та поточні заходи

Анонс: На семінарі вивчатимуть нове у системі законодавчих та нормативно-правових актів з питань праці

Увагу учасників буде, насамперед, зосереджено на питаннях державного контролю за дотриманням законодавства про працю; оформлення та припинення трудового договору; тривалості робочого часу і часу відпочинку; індивідуальних  трудових спорів; наявності гарантій окремим категоріям громадян; реорганізації, ліквідації, перепрофілювання, злиття, роз’єднання, поділі, виділення підприємства; трудових та цивільно-правових  договорів і пов’язаних з ними відмінностей та ризиків.

У роботі семінару візьмуть участь директор департаменту з питань праці Держпраці Віталій Сажієнко, його заступники - начальник відділу з питань оплати праці Ігор Дегнера і начальник відділу з питань трудових відносин Олена Коновалова, інші компетентні особи.

Додаткову інформацію з цього приводу можна отримати за телефонами у Києві: (044) 440-14-77, 453-96-92. Заявки для участі потрібно надсилати за адресою: м.Київ, вулиця Вавілових, 10/а, e-mail: dogovor@gnmc.kiev.ua, vinokurova@gnmc.kiev.ua, тел.факс: (044) 453-75-96, 453-97-37.