Заплановані та поточні заходи

РІЧНИЙ ПЛАН здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Закарпатській області на 2018 рік

РІЧНИЙ ПЛАН
здійснення заходів державного нагляду (контролю)
Управління Держпраці у Закарпатській області
на 2018 рік

Охорона праці - очима дітей 2017

Управління Держпраці у Закарпатській області  приймає роботи дітей на перший етап конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей 2017”

Детальніше...

Анонс: Відбудеться брифінг за участі керівництва Управління Держпраці у Закарпатській області

У четвер, 06 жовтня 2016 року, об 11.30  в редакції обласної газети «Неділя» відбудеться брифінг за участі начальника Управління Держпраці у Закарпатській області Богдана Дороша і його першого заступника Василя Грицика на тему: «Нелегальне працевлаштування в області і боротьба з ним». Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у цьому заході.

План проведення перевірок ринкового нагляду суб`єктів господарювання Управління Держпраці у Закарпатській області на ІV квартал 2016 року

План
проведення перевірок ринкового нагляду суб`єктів господарювання
Управління Держпраці  у Закарпатській області
на  ІV квартал 2016 року

План проведення перевірок ринкового нагляду суб`єктів господарювання Управління Держпраці у Закарпатській області на ІІІ квартал 2016 року

План
проведення перевірок ринкового нагляду суб`єктів господарювання
Управління Держпраці  у Закарпатській області
на  ІІІ квартал 2016 року

Анонс: На семінарі вивчатимуть нове у системі законодавчих та нормативно-правових актів з питань праці

ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» організовує проведення на базі цього підприємства триденного, з 14 по 16 червня, семінару-навчання для фахівців кадрових служб cуб'єктів господарювання. Тема заходу: «Нове у системі законодавчих та нормативно-правових актів, що регулюють трудові відносини з найманими працівниками».

Детальніше...

Анонс: Розпочато розслідування причин виникнення професійного захворювання у працівника з Виноградівщини

Як відомо, рік тому  Державній службі України з питань праці, окрім функцій Державної інспекції з питань праці і Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки, відповідним розпорядженням Кабінету Міністрів України були передані також функції з реалізації державної політики у сфері гігієни праці та здійснення дозиметричного контролю робочих місць і доз опромінення працівників. Віднедавна вказана служба приступила до активного виконання цих  функціональних обов’язків.

Детальніше...