Ринковий нагляд

До уваги суб’єктів господарювання, які експлуатують об’єкти підвищеної небезпеки

На сьогодні надання адміністративних послуг (видача, анулювання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки; реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці; реєстрація, перереєстрація, зняття з обліку технологічних транспортних засобів) здійснюється через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ужгородської міської ради. Але з 01.08.2019р. тут будуть обслуговувати лише жителів  Ужгорода, а всіх інших – за місцем знаходження об’єкта або місцем провадження діяльності.

У зв’язку з цим Управління Держпраці у Закарпатській області рекомендує краянам, які вже мають експертні висновки, поспішити з отриманням у вказаному Центрі відповідних дозвільних документів. Адже Управлінню Держпраці знадобиться певний час для укладення договорів та налагодження механізму про співпрацю з районними та міськими ЦНАПами.

По консультацію щодо отримання дозвільних документів можна звертатися в Управління Держпраці у Закарпатській області за адресою: м.Ужгород, вул. Минайська, 16 (четвертий поверх) або за телефоном: 67-12-42