Експертиза умов праці

Різні надбавки не будуть входити до мінімальної заробітної плати

Цим проектом  врегульовується питання щодо складових заробітної плати, які не враховуються для визначення її мінімального розміру. Зокрема щодо доплат за роботи працівникам, зайнятим на роботах із важкими, шкідливими та небезпечними умовами праці, в несприятливих умовах та умовах підвищеного ризику для життя і здоров'я відповідно до статті 100 КЗпП, доплати за суміщення професій (посад), виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт; премії до святкових і ювілейних дат; суми індексації заробітної плати.

Також врегульовується питання щодо визначення на рівні угод та колективних договорів переліку важких робіт та робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці та в умовах підвищеного ризику для життя та здоров’я, які передбачають оплату в підвищеному розмірі.

На сьогодні відсутній єдиний державний Перелік робіт, на яких встановлюється підвищена оплата праці, як того вимагає чинна норма статті 100 КЗпП. Відсутня також стала практика визначення таких переліків на рівні угод та колективних договорів, що також не заборонено чинним законодавством.

Отже, у статті 100 КЗпП пропонується законодавчо закріпити норми щодо договірного регулювання в питанні встановлення підвищеної оплати праці на важких роботах та роботах із шкідливими умовами праці.

Усі, кого хвилює це питання,  можуть долучитися до його обговорення.  Проект закону можна знайти за посиланням https://www.msp.gov.ua/timeline/Proekti-normativnopravovih-aktiv.html

 

Підготувала

Лілія Січка,

Завідувач сектору з питань

експертизи умов праці