Експертиза умов праці

Фахівець управління Держпраці вивчала умови праці в Ужгородській райлікарні

Упродовж останніх років пенсійна система України неодноразово реформувалася, зокрема зазнавала змін і система пільгового пенсійного забезпечення.  У  новій редакції  списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених  постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 461, дещо по-іншому  (порівняно з попередніми списками)  викладені  позиції в розділах «Охорона здоров’я»  Списку  № 1 й   «Охорона здоров’я та соціальна допомога» Списку №2.

Детальніше...

Фахівець Управління Держпраці надала методично-практичну допомогу працівникам підприємства у проведенні атестації робочих місць

ТОВ «Лігніт +»,  що в селі Ільниця на Іршавщині, видобуває відкритим способом буре вугілля  (лігніт). У повоєнні часи минулого століття на шахтах Ільницького шахтоуправління працювало  півтори тисячі працівників. 1962-го тут припинився видобуток вугілля. Пізніше було вирішено залишити шахту «Ільницька» для задоволення потреб місцевого значення у вугіллі, на початку 1980-х років  шахту «законсервували», а в 1992 році було прийнято рішення про її остаточне закриття.

Детальніше...