Головна

Кожна людина має право на соціальне забезпечення в разі безробіття через незалежні від неї обставини

Кращі фахівці Управління Держпраці отримали заслужені нагороди з нагоди Дня соцпрацівника

В атріумі адмінбудівлі Закарпатської ОДА відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери. У святковому заході взяли участь представники різних соціальних закладів краю, в тому числі і фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області.  Гостей свята прийшли привітати керівництво області, представники громадських організацій, профспілок, митці та делегації сфери соціального захисту населення.

Детальніше...

Трудова експлуатація – це злочин, якого зазнають як чоловіки, так і жінки

18 жовтня 2007 року з ініціативи Європейського Парламенту започатковано Європейський день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації зусиль з підвищення рівня обізнаності щодо проблеми торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища і візуалізації проблеми на глобальному рівні.

 

День охорони праці в Україні відзначатимуть під девізом “Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці”

Цьогоріч за рекомендацією Міжнародної організації праці Україна відзначатиме 28 квітня День охорони праці під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Свою діяльність у 2017 році МОП спрямувала на підвищення інформованості про розміри і наслідки пов’язаних з роботою нещасних випадків і хвороб. Оскільки дані про такі нещасні випадки і хвороби мають важливе значення для профілактики, існує гостра необхідність у вдосконаленні системи реєстрації і повідомлення, а також у зборі і аналізі інформації про безпеку і гігієну праці на національному рівні.

Країни з більш надійними показниками ефективності національних систем з охорони праці зможуть отримати допомогу у визначенні їхніх пріоритетів, що належать до охорони праці, а також ресурси, необхідні для вирішення зазначених питань.

Оптимізація збору достовірних даних сприятиме встановленню пріоритетів та ефективній реалізації національних профілактичних програм на робочих місцях. Крім того, гармонізація національних систем реєстрації і повідомлення дозволить отримати більш точне уявлення про прогрес, досягнутий у цій галузі.

Звернення.

План заходів.

Інформаційні матеріали з питань збору і використання даних про безпеку і гігієну праці

Набір інструментів щодо збору і використання даних про безпеку та гігієну праці

Публікація «Керівництво з гармонізації статистики інспекції праці»

Оголошено Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання „Краще підприємство з охорони праці”

 

Детальніше...

Зі святом Вас, чарівні жінки!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

Спеціалісти Управління Держпраці у Закарпатській області провели бесіду-консультацію на МПП «Новатор»

Тема  заходу була далеко  не новаторською, але дуже важливою для організації роботи  суб’єктів господарювання, що використовують найману працю та здійснюють діяльність, пов’язану з виробництвом підвищеної небезпеки, до числа яких належить МПП «Новатор».  Стосувалася вона дотримання  вимог охорони праці.

Детальніше...

Весняна толока в Управлінні Держпраці у Закарпатській області

Традиція влаштовувати генеральне весняне прибирання сформувалася не сьогодні. Українці здавна звикли озеленювати та вичищати свої обійстя після зими. Саме тому  в нашій державі щорічно у третю суботу квітня відзначають День довкілля.  Це не лише своєрідний суботник, головною метою якого є поліпшення санітарного стану населених пунктів. Зазвичай цьому святу передує проведення різних заходів, в тому числі й екологічного  спрямування, адже  Земля, на якій ми живемо, –  це наша спільна оселя.

Детальніше...

На Закарпатті нелегальний видобуток каменю закінчився трагедією

Нещастя трапилося у невеличкому селі Пацканьово, що поблизу Ужгорода, на родовищі андезитів «Чорна Вобуч». У вихідні на цих каменоломнях самовільно працювали кілька місцевих жителів.  Під час роботи несподівано обвалилася скеля прямісінько на молодих працівників. Як наслідок, один з них, 27-річний житель Пацканьова, загинув, ще троє отримали серйозні тілесні ушкодження і були госпіталізовані у найближчі лікувальні заклади. Потерпілих вже прооперували, їх стан середньо важкий.  

Детальніше...

Актуальні питання щодо промислової безпеки обговорювали на нараді у Хусті

На базі публічного акціонерного товариства «Хустський кар’єр» сьогодні проходила нарада за участі заступника начальника Управління Держпраці у Закарпатській області Володимира Горєва і посадових осіб цього підприємства, зокрема головного інженера Степана Гелетея та інженера з охорони праці Івана Пфайфера. Під час зустрічі  учасники обговорили низку питань, важливих для роботи колективу цього товариства.

Насамперед, йшлося про вимоги чинного законодавства щодо охорони праці, промислової безпеки та охорони надр при видобуванні корисних копалин відкритим кар’єрним способом.

Детальніше...

Іршавські підприємці говорили про порушення трудового законодавства

Питання, повязані із змінами до порядку накладення штрафів за порушення  законодавства про працю та зайнятість населення, останнім часом стали одними з найбільш обговорюваних у суспільстві. Не оминули їх і учасники семінару, що відбувся недавно в Іршавському районному центрі зайнятості. Тема заходу звучала дещо ширше – «Легалізація зайнятості – крок назустріч вашим працівникам та правові наслідки за порушення трудового законодавства».

Детальніше...